wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki
012
0

Nasze hity

Projekt własny

Projekt własny150,00 zł

Stół Madame

Stół Madame2 490,00 zł

Stół Madame II

Stół Madame II2 560,00 zł

Stolik Gentleman

Stolik Gentleman1 800,00 zł

Zestaw biurowy

Zestaw biurowy3 200,00 zł

Systemy płatności

  • PayU
  • PayPal
  • Przelewy24

Zasady wysyłki

alt
 
Z
asady wysyłki towaru

 

1. Zamówienia o wartości powyżej 500pln wysyłane są na koszt Sklepu. Koszty transportu zamówień o wartości poniżej 500pln ponosi Klient. Opłata za przesyłkę poniżej 500pln wynosi 25zł (brutto), niezależnie od wielkości zamówienia.

2. Sklep umożliwia także odbiór osobisty towaru w centrali Ukryjto.pl  w Raciborzu przy ulicy Pracy 21 Wówczas nie występują żadne dodatkowe koszty transportu.

3. Doręczenie towarów następuje wyłącznie na terenie Polski. Na życzenie Klienta Sklep może wysłać towar za granicę. W tej sytuacji prosimy o uprzedni kontakt mailowy:info@ukryjto.pl

4. Kwota przesyłki kurierskiej nie zawiera wniesienia towaru (do mieszkania, na posesję).
 Niemniej, Klient może sobie ustalić indywidualnie z Dostawcą warunki wniesienia towaru.
W przypadku gdy towar dostarczany jest środkiem transportu należącym do Sklepu Ukryjto.pl, przedstawiciel Sklepu może dokonać wniesienia towarów oraz ich montażu. Koszt wniesienia i montażu ustalany jest wówczas indywidualnie z Klientem i stanowi nie mniej niż 5 % wartości zamówienia.

5. Czas dostawy produktów gabarytowych: 48h. Czas dostawy produktów ponadgabarytowych (np. sofa stół): do potwierdzenia.

6. Ogólne zasady dotyczą wysyłki, czas realizacji zamówienia zależy jednak od rodzaju produktu i dostępności materiałów do jego wykonania zgodnie z regulaminem sklepu czas wykonania produktu to 40 dni roboczych. Nie dotyczy to produktów wystawionych z okreslonym czasem dostawy.

7. Zwroty towarów tj, wysyłkę do nas i z powrotem pokrywa kupujący. Zwrotowi nie podjegaja produkty wykonane na specjalne zamówienie przy użyciu opcji Projekt własny.

8. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie, w tym celu prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@ukryjto.pl


Przejdź do strony głównej

Producenci

  • Mebhouse design
  • Studio projektowania
  • Ukryjto.pl
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl