wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

alt
 
Z
asady wysyłki towaru

 

1. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską DPD, na koszt wysyłki składa się nie tylko sam koszt transportu, ale również pakowania w osobną skrzynię z płyty tak aby paczka dotarła w jednym kawałku.

2. Sklep umożliwia także odbiór osobisty towaru w centrali Ukryjto.pl  w Raciborzu przy ulicy Kozielskiej 71, po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. Wówczas nie występują żadne dodatkowe koszty transportu.

3. Doręczenie towarów następuje wyłącznie na terenie Polski. Na życzenie Klienta Sklep może wysłać towar za granicę. W tej sytuacji prosimy o uprzedni kontakt mailowy:info@ukryjto.pl

4. Kwota przesyłki kurierskiej nie zawiera wniesienia towaru (do mieszkania, na posesję).
 Niemniej, Klient może sobie ustalić indywidualnie z Dostawcą warunki wniesienia towaru.
W przypadku gdy towar dostarczany jest środkiem transportu należącym do Sklepu Ukryjto.pl, przedstawiciel Sklepu może dokonać wniesienia towarów oraz ich montażu. Koszt wniesienia i montażu ustalany jest wówczas indywidualnie z Klientem i stanowi nie mniej niż 5 % wartości zamówienia.

5. Czas dostawy produktów gabarytowych: 48h od momentu wykonania zamówionego produktu. Czas dostawy produktów ponadgabarytowych (np. lustro, stół): do potwierdzenia.

6. Ogólne zasady dotyczą wysyłki, czas realizacji zamówienia zależy jednak od rodzaju produktu i dostępności materiałów do jego wykonania zgodnie z regulaminem sklepu czas wykonania produktu to 40 dni roboczych. Nie dotyczy to produktów wystawionych z określonym czasem dostawy.

7. Zwroty towarów tj, wysyłkę do nas i z powrotem pokrywa kupujący. Zwrotowi nie podjegają produkty wykonane na specjalne zamówienie przy użyciu opcji Projekt własny.

8. Wysyłkę za granicę ustalamy indywidualnie, w tym celu prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@ukryjto.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu